מאמרים

 

 

הרגשתי צורך לכתוב על השער הגדול שעומד בפנינו שער  של ה- 12.12.2012

כל אחד מאיתנו בודאי חש את שינוי האנרגיה שאנו חווים בימים אלה. תסכול, אכזבה ושינוי רצונות וצרכים אישיים. יש סביבנו תדר של כאוס שדורש תיקון. מדינות מבקשות לשנות מערכי שליטה, אזרחים מתמרדים ואמירות חדשות נאמרות בפרהסיה ומנסות להביא שינוי ובעיקר במקומות מדכאי חופש.

האנרגיה החדשה דורשת שינוי. שינוי של התייחסות ,ושינוי של מערך אנרגטי כללי שמקורו באופי קיומינו כבני אנוש דורשי מציאות נוחה לקיום, נוחה להישרדות ,ונוחה להתרבות ,וקיום  המין האנושי.

ישנה תוכנית רחבה יותר שאנו שחקנים בה והיום אנו מצויים בשער אנרגטי זה הדורש שינו וזה נאמר באינפורמציה של ה11:11 שכבר נכתב על כך.

שימו לב לסכום התאריך גם הוא 11 , 12+12+5=29=11

זה לא שער לגיהנום או לגן עדן אלא שער לפריצה אישית או תקיעות אישית.

מטאפורה- חישבו על ילד המשחק בחישוק ואוחז מקל בידו ומנסה בעזרת המקל לגלגל את החישוק ולשמור על יציבות תנועתו, כל עוד עסוק ומרוכז הילד בחישוק יצליח במשימה וברגע שירים עיניו מהחישוק ויאבד קשר עין יד עלול החישוק ליפול מעצם חוסר תאום התנועה עם קצב התקדמות החישוק.

המטאפורה מסבירה את הצורך שלנו להתייחס תנועת החישוק ואלינו כמפעילים תנועה זו, כלומר אנו אחראים למעשינו ולתנועה מעצם האנרציה שלה, אלא שברגע ששינינו כיוון היא ממשיכה להתקדם בכיוון שאנו נתנו לה כלומר,את הכיוון ניתן לשנות והגלגל עדיין ימשיך להתגלגל אלא בכיוון אחר.

אנחנו כאן לבחור את הדרך כי את מיומנות התנועה כבר למדנו אלא שכיום יש לבדוק אם כיוון גילגול הגלגל מתאים לנו והאם המטרה לשם אנו מפנים את התנועה נכון לנו.

עברו חלפו להם הימים ימי השמרנות שנועדנו לגלגל את הגלגל לפי כיוון הצרכים החברתיים. היום אנשים בודקים ובוחנים את מטרות וכיוון חייהם וסטיגמות ישנות נפרצות וחדשות מעיזות להיכנס לחיינו, ונוכחנו לדעת שהחדש לא מאיים על חיינו ולהפך מוסיף נופך וגוון חדש למאמצי הקיום היומיומי ולהכניס קצת נחת והנאה לפועלינו.

שימו לב כמה אנשים סביבנו מעיזים לשנות מקצוע או עיסוק מבלי לחשוב על הכיסא החם בעבודה המוכרת וללכת אחרי רחשי הלב..

שימו לב כמה אמירות לגבי חוסר הנאה מיחסים בן אישיים מקבלים גושפנקא ולא נשארים מאחורי  שמרנות של "אין בררה כך זה היה וכך זה יהיה ואין ביכולתי לשנות".

כך גם אנו בוחנים את חיינו , ואין צורך להגיע לגיל זיקנה ולעשיית חשבון נפש, חשבון הנפש חייב להיעשות בכל רגע נתון של זמן ופעילותינו צריכה להיות מגובה בהרגשת התאימות לרצוננו הגבוה שאינו מלווה בפחדים ועכבות.

כן אנחנו בשער של שינוי ולא בהכרח שינוי לרעה אלא שינוי שתלוי בנו ובבחירות שלנו ומי שיתאים עצמו לתדר ההנאה והזימון יזמן לעצמו חיים נוחים יותר מכל הבחינות , ומי שלא, יצטרך להלחם בדרך הישנה ולפעמים להרגיש קורבן ומובלות של האירועים ולחשוב שהשליטה שלו בחייו יכולה לשנות וזו הפרדיגמה של השליטה.

ככל שנפעל ממקום נכון של שכל המשולב בידיעה הפנימית כך נוכל לשחרר שליטה ולהבין שאנו חלק מהתוכנית הגדולה ורצוננו הפרטי מתיישב בהתאמה מפליאה עם רצון הכלל קרי,התמונה הגדולה .

זה כמו לאחוז במושכות של סוס דוהר ולחשוב שאחיזה חזקה תוביל את הסוס  והפרש למטרה, זו הטעות כי המשיכה כואבת והסוס ייעצר ואף ילך לאחור ובעוד שנשחרר את האחיזה ורק נסמן לסוס את רצוננו יוכל הסוס לדהור ולהגיע ליעד  שהורנו לו.

ולסיכום , אני מזמינה אתכם לקחת חלק בתוכנית הגדולה ולחשוב מחוץ לקופסא ולאפשר לכם לחלום ולהגשים חלומות מבלי לפגוע ביקרים ובסובבים אותנו.

כמובן נבקש להעלות בפגישת הבאלאנס הקרובה את הנושא וכמו תמיד תיקח אותנו תבנית הפרפר להבנות נוספות

תודה לכולכם על היותכם חלק מהתוכנית שלי... ציפי מאיר

Powered by Artvision | Truppo Websites